Продукція > ITT > DB-25S-F179A-A191
DB-25S-F179A-A191
DB-25S-F179A-A191 ITT
db25sf179aa191spec.pdf
Виробник: ITT
Conn D-Sub SKT 25 POS 1.38mm Wire Wrap ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
на замовлення 529 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85366990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktanschluss: Wire-Wrap
rohsCompliant: NO
D-Sub-Steckverbinder: Standard
Ausführung: Buchse
Anzahl der Kontakte: 25Contacts
euEccn: NLR
D-Sub-Gehäusegröße: DB
Steckverbindermaterial: Stahlgehäuse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Steckverbindermontage: Panelmontage, Durchsteckmontage
Produktpalette: Original D
SVHC: To Be Advised
на замовлення 153 шт:
Кількість Ціна
DB25SF179AA191 Виробник : ITT Cannon, LLC DB25SF179AA191.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Wire Wrap
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Active
на замовлення 117 шт:
DB25SF179AA191 Виробник : ITT Cannon original-3135459.pdf Circular MIL Spec Connector DSUB 25F WW3 G30 ZINC