Продукція > KYOCERA AVX > DB0603N2017ANTR
DB0603N2017ANTR
DB0603N2017ANTR KYOCERA AVX
DB0603N2017ANTR Spec.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF DIR COUPLR 2.01-2.025GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Frequency: 2.01GHz ~ 2.025GHz
Insertion Loss: 0.4dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 3W
Coupling Factor: 3dB
Coupler Type: Standard
Isolation: 23dB
Return Loss: 25dB
Supplier Device Package: 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIR COUPLR 2.01-2.025GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Frequency: 2.01GHz ~ 2.025GHz, Insertion Loss: 0.4dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 3W, Coupling Factor: 3dB, Coupler Type: Standard, Isolation: 23dB, Return Loss: 25dB, Supplier Device Package: 0603.