Продукція > KYOCERA AVX > DB0805A0967ASTR500
DB0805A0967ASTR500
DB0805A0967ASTR500 KYOCERA AVX
db0805-3162574.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning Directional Coupler 967 MHz +/- 30
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIRECTIONAL COUPLER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Frequency: 937MHz ~ 997MHz, Insertion Loss: 0.35dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 10W, Coupler Type: Standard, Supplier Device Package: 0805.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB0805A0967ASTR\500 DB0805A0967ASTR\500 Виробник : KYOCERA AVX db0805-3162574.pdf Signal Conditioning Directional Coupler 967 MHz +/- 30
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DB0805A0967ASTR\500 Виробник : KYOCERA AVX db0805.pdf Description: DIRECTIONAL COUPLER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Frequency: 937MHz ~ 997MHz
Insertion Loss: 0.35dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 10W