Продукція > AVX > DB0805A2140ASTR
DB0805A2140ASTR
DB0805A2140ASTR AVX
db0805-776525.pdf
Виробник: AVX
Signal Conditioning Directional Coupler 2140 MHz +/- 50
на замовлення 2850 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Couplers Uni-directional Coupling 2.09GHz to 2.19GHz 4-Pin SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB0805A2140ASTR Виробник : KYOCERA AVX Components db0805.pdf RF Couplers Uni-directional Coupling 2.09GHz to 2.19GHz 4-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
DB0805A2140ASTR DB0805A2140ASTR Виробник : KYOCERA AVX Signal Conditioning Directional Coupler 2140 MHz +/- 50