DB0805A2325AWTR KYOCERA AVX Components
591db0805.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Couplers Uni-directional Coupling 2.275GHz to 2.375GHz 4-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DB0805A2325AWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB0805A2325AWTR Виробник : AVX db0805-776525.pdf Signal Conditioning Directional Coupler 2325 MHz +/- 50