DB10-20-230
DB10-20-230 Acopian Power Supplies
Mini_Encapsulated.pdf
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC CONVERTER
Features: Adjustable Output
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.53" L x 2.53" W x 1.41" H (89.7mm x 64.3mm x 35.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Output 1: 10V
Voltage - Output 2: -10V
Number of Outputs: 2
Current - Output 1: 200 mA
Current - Output 2: 200 mA
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER, Features: Adjustable Output, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.53" L x 2.53" W x 1.41" H (89.7mm x 64.3mm x 35.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Output 1: 10V, Voltage - Output 2: -10V, Number of Outputs: 2, Current - Output 1: 200 mA, Current - Output 2: 200 mA.