DB2430100L
DB2430100L Panasonic
DB2430100L_E-1142038.pdf
Виробник: Panasonic
Schottky Diodes & Rectifiers 30V 2A TMiniP2-F2-B 2.4x4.7mm Flat lead
на замовлення 5382 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTT 30V 2A TMINIP2-F2-B, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-128, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 21 ns, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 61pF @ 10V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 2A, Supplier Device Package: TMiniP2-F2-B, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 390 mV @ 2 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.3 mA @ 30 V.
Інші пропозиції DB2430100L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB2430100L DB2430100L Виробник : Panasonic Electronic Components Description: DIODE SCHOTT 30V 2A TMINIP2-F2-B
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 21 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 61pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 2A
Supplier Device Package: TMiniP2-F2-B
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 390 mV @ 2 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.3 mA @ 30 V