DB2460600L
DB2460600L Panasonic
DB2460600L_E-1141625.pdf
Виробник: Panasonic
Schottky Diodes & Rectifiers 60V 3A TMiniP2-F2-B 1.6x3.5mm Flat lead
на замовлення 4904 шт:
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTT 60V 3A TMINIP2-F2-B, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-128, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 12 ns, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 40pF @ 10V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 3A, Supplier Device Package: TMiniP2-F2-B, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 350 µA @ 60 V.
Інші пропозиції DB2460600L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB2460600L DB2460600L Виробник : Panasonic Electronic Components Description: DIODE SCHOTT 60V 3A TMINIP2-F2-B
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 12 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 40pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 3A
Supplier Device Package: TMiniP2-F2-B
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 350 µA @ 60 V