Продукція > DEGSON > DB301V-3.5-2P-GN-S
DB301V-3.5-2P-GN-S DEGSON
Виробник: DEGSON
1x2P 10A -40?~+105? 130V Green 18~24 Direct Insert 3.5mm 0.5~1 1 2 Plugin,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS Група товару: Клемники Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук