Продукція > XUNZEL > DBC1201LFPB
DBC1201LFPB
DBC1201LFPB XUNZEL
Datasheet-BATTERY-CHARGER-DBC-LFPB-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: BATTERY CHARGER 12V 18W UNIVERSA
Packaging: Retail Package
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 2.76" L x 1.77" W x 1.18" H (70.0mm x 45.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Auto Socket, Desktop
Voltage - Input: 120V ~ 230V
Type: Enclosed
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 18W
Voltage - Nominal: 12.8V
Charge Current - Max: 1A
на замовлення 648 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATTERY CHARGER 12V 18W UNIVERSA, Packaging: Retail Package, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 2.76" L x 1.77" W x 1.18" H (70.0mm x 45.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Auto Socket, Desktop, Voltage - Input: 120V ~ 230V, Type: Enclosed, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 18W, Voltage - Nominal: 12.8V, Charge Current - Max: 1A.