Продукція > XUNZEL > DBC12406LFPB
DBC12406LFPB
DBC12406LFPB XUNZEL
Datasheet-BATTERY-CHARGER-DBC-LFPB-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: BATTERY CHARGER 12/24V 100W UNIV
Packaging: Retail Package
Battery Cell Size: 12V, 24V
Size / Dimension: 5.71" L x 2.65" W x 1.42" H (145.0mm x 65.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Auto Socket, Desktop
Voltage - Input: 120V ~ 230V
Type: Enclosed
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 100W
Voltage - Nominal: 12V/24V
Charge Current - Max: 6A
на замовлення 243 шт:
Написати відгук
Description: BATTERY CHARGER 12/24V 100W UNIV, Packaging: Retail Package, Battery Cell Size: 12V, 24V, Size / Dimension: 5.71" L x 2.65" W x 1.42" H (145.0mm x 65.0mm x 36.0mm), Mounting Type: Auto Socket, Desktop, Voltage - Input: 120V ~ 230V, Type: Enclosed, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 100W, Voltage - Nominal: 12V/24V, Charge Current - Max: 6A.