Продукція > XUNZEL > DBC12406LFPBD
DBC12406LFPBD
DBC12406LFPBD XUNZEL
Datasheet-BATTERY-CHARGER-DBC12406LFPBD-XUNZEL.pdf
Виробник: XUNZEL
Description: BATTERY CHARGER 12/24V 100W DIN
Packaging: Retail Package
Battery Cell Size: 12V, 24V
Size / Dimension: 3.94" L x 3.54" W x 1.57" H (100.0mm x 90.0mm x 40.0mm)
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 120V ~ 230V
Type: 12V, 24V
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 100W
Voltage - Nominal: 12V/24V
Charge Current - Max: 6A
на замовлення 78 шт:
Написати відгук
Description: BATTERY CHARGER 12/24V 100W DIN, Packaging: Retail Package, Battery Cell Size: 12V, 24V, Size / Dimension: 3.94" L x 3.54" W x 1.57" H (100.0mm x 90.0mm x 40.0mm), Mounting Type: DIN Rail, Voltage - Input: 120V ~ 230V, Type: 12V, 24V, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 100W, Voltage - Nominal: 12V/24V, Charge Current - Max: 6A.