DBF8431B000R5235S PulseLarsen Antennas
Виробник: PulseLarsen Antennas
Description: DIELECTRIC FILTER 5235MHZ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Audio Transformers / Signal Transformers 8431 5235MHz DIL-BPF Type00, 4poles.
Інші пропозиції DBF8431B000R5235S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBF8431B000R5235S Виробник : Pulse Electronics Audio Transformers / Signal Transformers 8431 5235MHz DIL-BPF Type00, 4poles