DBF8437B000R5697S PulseLarsen Antennas
Виробник: PulseLarsen Antennas
Description: DIELECTRIC FILTER 5697MHZ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Audio Transformers / Signal Transformers 8437 5697MHz DIL-BPF Type00, 4poles.
Інші пропозиції DBF8437B000R5697S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBF8437B000R5697S Виробник : Pulse Electronics Audio Transformers / Signal Transformers 8437 5697MHz DIL-BPF Type00, 4poles