DBRF300R.41.01 Prysmian Group
Виробник: Prysmian Group
Description: CABLE COAXIAL RISER RG-8 1000'
Features: Flame Retardant
Packaging: Spool
Length: 1000.0' (304.80m)
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: RG-8
Cable Type: Coaxial - Riser
Jacket (Insulation) Diameter: 0.300" (7.62mm)
Shield Type: Foil, Braid
Jacket Color: Black
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE COAXIAL RISER RG-8 1000', Features: Flame Retardant, Packaging: Spool, Length: 1000.0' (304.80m), Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: Solid, Cable Group: RG-8, Cable Type: Coaxial - Riser, Jacket (Insulation) Diameter: 0.300" (7.62mm), Shield Type: Foil, Braid, Jacket Color: Black, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms.