Продукція > AMPHENOL LTW > DC-03RFFS-RC8D20
DC-03RFFS-RC8D20
DC-03RFFS-RC8D20 Amphenol LTW
DC_XXRFFS_RC8DXX-3559652.pdf
Виробник: Amphenol LTW
Sensor Cables / Actuator Cables RBL, Large Size, Plastic, 20A, 03 pins, Female Connector, Female Contact, Circular, Push Lock With Latch, Solder, Receptacle With Cable/Wire, Length 200mm, IP68
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук