DC-042-001-00-PN (гніздо живлення)
DC-042-001-00-PN (гніздо живлення) Sun Rise
DC-042-0.pdf
Код товару: 2556
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Sun Rise
Опис: Гніздо живлення на плату, D = 4,5 мм, d = 1,0 мм
Габарити: 9,5х7,4х4,2 mm
Вилка/гніздо: Гніздо
К-сть контактів: 3
Серія роз’єма: DC Роз'єми
Монтаж: на плату
Розмір контакту: 4,5 / 1,00 mm
у наявності 156 шт:
111 шт - склад
42 шт - РАДІОМАГ-Харків
3 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
Гніздо живлення 1,3 * 3,8, на п / п (KLS1-DC-008-1.3)
Код товару: 91855
kls1-dc-008-13-datasheet.pdf
Виробник: KLS
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Опис: Гніздо живлення на плату, D = 3,80мм, d = 1,3 мм
Габарити: 9х5х6 mm
Вилка/гніздо: Гніздо
Серія роз’єма: DC Роз'єми
Монтаж: на плату
Розмір контакту: 3,8 / 1,3 mm
у наявності: 837 шт
771 шт - склад
25 шт - РАДІОМАГ-Київ
23 шт - РАДІОМАГ-Львів
18 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
UF5408
uf5408.pdf
UF5408
Виробник: Yangjie/MIC
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди супершвидкі
Корпус: DO-201AD
Vrr, V: 1000 V
Iav, A: 3 A
Час зворотнього відновлення Trr, ns: 75 ns
919 шт - склад
72 шт - РАДІОМАГ-Київ
15 шт - РАДІОМАГ-Львів
2 шт - РАДІОМАГ-Харків
162 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 5
IRF3205PBF
irf3205pbf.pdf?fileId=5546d462533600a4015355def244190a
IRF3205PBF
Виробник: IR/Infineon
Транзистори > Польові N-канальні
Корпус: TO-220
Uds,V: 55 V
Idd,A: 110 A
Rds(on), Ohm: 0,0065 Ohm
Ciss, pF/Qg, nC: 3450/76
Монтаж: THT
33 шт - РАДІОМАГ-Київ
80 шт - РАДІОМАГ-Львів
43 шт - РАДІОМАГ-Харків
39 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
MER 4,7uF 400V K (+/-10%), P = 27,5mm, 20x29x30mm (MER475K2GB-Hitano) (конденсатор плівковий)
MER_070523.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Плівкові конденсатори
Ємність: 4,7 µF
Ном.напруга: 400 VDC
Точність: ±10% K
Крок виводів: 27,5 mm
Діелектрик: Поліестер
Розмір корпуса: 20x29x30 mm
Part Number: MER475K2GB
у наявності: 385 шт
319 шт - склад
10 шт - РАДІОМАГ-Львів
41 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Запобіжник 5х20мм 500mA 250V (GT1-4602A-500mA/250V)
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Global Tone
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Плавкі запобіжники з виводами і без виводів
Короткий опис: Запобіжник плавкий, у склі, 0,5A 250V 5х20мм F (RF1)
Номінальний струм: 0,5 A
Розмір: 5x20 mm
Фізичне виконання: Без виводів
Матеріал корпуса: Скло
Номінальна напруга: 250 VAC