DC/DC перетворювач 3W, P-duke TEM03-12S05
TEM03-12S05.pdf
Код товару: 13952
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: P-duke
Потужність, W: 3 W
Напр. вх., V: 12 V
Напр. вих.,VDC: 5 VDC
Макс. вих. струм: 600 mA
Корпус, габарити, мм: DIP
Температура, °C: -25...+85°C
Ізоляція, VDC: 500 VDC