DC1050-125K API Delevan Inc.
DC1050.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.2MH 2A 462 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded Radial Leaded, High Current Power Line Choke, 1200 uH , +/- 10%.
Інші пропозиції DC1050-125K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC1050-125K Виробник : Delevan DC1050.pdf Power Inductors - Leaded Radial Leaded, High Current Power Line Choke, 1200 uH , +/- 10%