DC1050-475K API Delevan Inc.
DC1050.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 4.7MH 1A 1.86 OHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors Radial Leaded, High Current Power Line Choke, 4700 uH , +/- 10%.
Інші пропозиції DC1050-475K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC1050-475K Виробник : API Delevan DC1050-748345.pdf Fixed Inductors Radial Leaded, High Current Power Line Choke, 4700 uH , +/- 10%