DC1050-684K API Delevan Inc.
page99_dc1050.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 680UH TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.180" Dia (29.98mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.840" (21.34mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680UH TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.180" Dia (29.98mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.840" (21.34mm), Part Status: Active, Inductance: 680 µH.
Інші пропозиції DC1050-684K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC1050-684K Виробник : API Delevan DC1050-748345.pdf Power Inductors - Leaded Radial Leaded, High Current Power Line Choke, 680 uH , +/- 10%