DC1050R-125K API Delevan Inc.
DC1050.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.2MH 2A 462 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded RoHS, Radial Leaded, High Current Power Line Choke, 1200 uH , +/- 10%.
Інші пропозиції DC1050R-125K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC1050R-125K Виробник : Delevan DC1050.pdf Power Inductors - Leaded RoHS, Radial Leaded, High Current Power Line Choke, 1200 uH , +/- 10%