DC450K0000S036
DC450K0000S036 NextGen Components
DC450K0000S036.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 450KHZ DISCRIMINATOR 2 PADS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Filter Type: Discriminator
Size / Dimension: 0.244" L x 0.236" W (6.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 450kHz
Height (Max): 0.122" (3.10mm)
на замовлення 200000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 450KHZ DISCRIMINATOR 2 PADS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Filter Type: Discriminator, Size / Dimension: 0.244" L x 0.236" W (6.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 450kHz, Height (Max): 0.122" (3.10mm).