DC630-563K
DC630-563K API Delevan Inc.
DC630.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 56UH 3.77A 69 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC630-563K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630-563K DC630-563K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 56uH 10% .069ohm
товару немає в наявності
DC630-563K DC630-563K Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 56uH 10% .069ohm