DC630-683K
DC630-683K API Delevan Inc.
page97_dc630.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 3.57A 77 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 77mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.3A
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 3.57 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 3.57A 77 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 77mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.3A, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.830" (21.08mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 3.57 A.
Інші пропозиції DC630-683K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630-683K DC630-683K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 68uH 10% .077ohm
товару немає в наявності
DC630-683K DC630-683K Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 68uH 10% .077ohm