DC630R-683K
DC630R-683K API Delevan Inc.
DC630.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 3.57A 77 MOHM TH
на замовлення 454 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC630R-683K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-683K DC630R-683K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 68uH 10% .077ohm
товару немає в наявності
DC630R-683K DC630R-683K Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 68uH 10% .077ohm