DC630R-823K
DC630R-823K API Delevan Inc.
DC630.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 82UH 3.44A 83 MOHM TH
на замовлення 642 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC630R-823K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC630R-823K DC630R-823K Виробник : API Delevan DC630-14854.pdf Fixed Inductors 82uH 10% .083ohm
товару немає в наявності
DC630R-823K DC630R-823K Виробник : Delevan page97_dc630-3359694.pdf Power Inductors - Leaded 82uH 10% .083ohm