DC780-103K
DC780-103K API Delevan Inc.
DC780.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 11.4A 9 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC780-103K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780-103K DC780-103K Виробник : API Delevan Page98_DC780-180847.pdf Fixed Inductors 10 uH