DC780-222L
DC780-222L API Delevan Inc.
DC780.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 11.4A 4 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC780-222L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780-222L DC780-222L Виробник : API Delevan Page98_DC780-180847.pdf Fixed Inductors 2.2 uH