DC780-392L
DC780-392L API Delevan Inc.
DC780.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 11.4A 5 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC780-392L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780-392L DC780-392L Виробник : Delevan page98_dc780.pdf Power Inductors - Leaded 3.9 uH