DC780-563K
DC780-563K API Delevan Inc.
page98_dc780.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 56UH 5.5A 39 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.772" Dia (19.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 39mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm)
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 5.5A 39 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.772" Dia (19.60mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 39mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.831" (21.10mm), Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 5.5 A.
Інші пропозиції DC780-563K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780-563K DC780-563K Виробник : API Delevan Page98_DC780-180847.pdf Power Inductors - Leaded 56 uH