DC780-822L
DC780-822L API Delevan Inc.
DC780.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 11.4A 7 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC780-822L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780-822L DC780-822L Виробник : API Delevan Page98_DC780-180847.pdf Fixed Inductors 8.2 uH
товару немає в наявності
DC780-822L DC780-822L Виробник : Delevan page98_dc780-3359662.pdf Power Inductors - Leaded 8.2 uH