DC780-823K
DC780-823K API Delevan Inc.
DC780.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC780-823K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780-823K DC780-823K Виробник : API Delevan Page98_DC780-180847.pdf Fixed Inductors 82 uH
товару немає в наявності
DC780-823K DC780-823K Виробник : Delevan page98_dc780-3359662.pdf Power Inductors - Leaded 82 uH