Продукція > DELEVAN > DC780R-152L
DC780R-152L
DC780R-152L Delevan
page98_dc780.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - Leaded 1.5 uH
на замовлення 66 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 11.4A 3 MOHM TH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-152L DC780R-152L Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Power Inductors - Leaded 1.5 uH
на замовлення 68 шт:
Кількість Ціна
DC780R-152L DC780R-152L Виробник : API Delevan Inc. DC780.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 11.4A 3 MOHM TH