DC780R-153K
DC780R-153K API Delevan Inc.
DC780.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 9A 13 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC780R-153K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-153K DC780R-153K Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Fixed Inductors 15 uH