Продукція > DELEVAN > DC780R-155K
DC780R-155K
DC780R-155K Delevan
page98_dc780.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - Leaded 1500 uH
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5MH 800MA 1.26 OHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-155K DC780R-155K Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Fixed Inductors 1500 uH
на замовлення 86 шт:
Кількість Ціна
DC780R-155K DC780R-155K Виробник : API Delevan Inc. DC780.pdf Description: FIXED IND 1.5MH 800MA 1.26 OHM