DC780R-182L
DC780R-182L API Delevan Inc.
DC780.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 11.4A 3 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC780R-182L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-182L DC780R-182L Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Fixed Inductors 1.8 uH