Продукція > DELEVAN > DC780R-222L
DC780R-222L
DC780R-222L Delevan
page98_dc780.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - Leaded 2.2 uH
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 11.4A 4 MOHM TH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-222L DC780R-222L Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Fixed Inductors 2.2 uH
на замовлення 17 шт:
Кількість Ціна
DC780R-222L DC780R-222L Виробник : API Delevan Inc. DC780.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 11.4A 4 MOHM TH