Продукція > DELEVAN > DC780R-223K
DC780R-223K
DC780R-223K Delevan
page98_dc780.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - Leaded 22 uH
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 7.2A 19 MOHM TH.
Інші пропозиції DC780R-223K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-223K DC780R-223K Виробник : API Delevan Inc. DC780.pdf Description: FIXED IND 22UH 7.2A 19 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
DC780R-223K DC780R-223K Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Fixed Inductors 22 uH