Продукція > DELEVAN > DC780R-272L
DC780R-272L
DC780R-272L Delevan
page98_dc780.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - Leaded 2.7 uH
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 11.4A 5 MOHM TH.
Інші пропозиції DC780R-272L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-272L DC780R-272L Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Fixed Inductors 2.7 uH
на замовлення 18 шт:
DC780R-272L DC780R-272L Виробник : API Delevan Inc. DC780.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 11.4A 5 MOHM TH