DC780R-273K
DC780R-273K API Delevan Inc.
DC780.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 5.5A 26 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DC780R-273K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-273K DC780R-273K Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Fixed Inductors 27 uH
товару немає в наявності
DC780R-273K DC780R-273K Виробник : Delevan page98_dc780-3359662.pdf Power Inductors - Leaded 27 uH