Продукція > DELEVAN > DC780R-682L
DC780R-682L
DC780R-682L Delevan
page98_dc780.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - Leaded 6.8 uH
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 11.4A 7 MOHM TH.
Інші пропозиції DC780R-682L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-682L DC780R-682L Виробник : API Delevan Inc. DC780.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 11.4A 7 MOHM TH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
DC780R-682L DC780R-682L Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Fixed Inductors 6.8 uH