Продукція > DELEVAN > DC780R-823K
DC780R-823K
DC780R-823K Delevan
page98_dc780.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - Leaded 82 uH
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC780R-823K DC780R-823K Виробник : API Delevan DC780-180495.pdf Fixed Inductors 82 uH
на замовлення 99 шт:
Кількість Ціна
DC780R-823K DC780R-823K Виробник : API Delevan Inc. DC780.pdf Description: FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH