DCCM31PCBRP
DCCM31PCBRP Cinch Connectivity Solutions
ca-css-dura-dura-con-catalog.pdf
Виробник: Cinch Connectivity Solutions
Description: CONN MICRO-D PLUG 31POS R/A SLDR
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 31
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock
Termination: Solder
Connector Style: D-Type, Micro-D
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Yellow Chromate Plated Cadmium
Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Backset Spacing: 0.130" (3.30mm)
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN MICRO-D PLUG 31POS R/A SLDR, Features: Shielded, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 31, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock, Termination: Solder, Connector Style: D-Type, Micro-D, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Yellow Chromate Plated Cadmium, Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row, Backset Spacing: 0.130" (3.30mm).