DCE-ANT24KIT-RMMCX TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: KIT PANEL ANT 7X6 12DBI RMMCX
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Applications: Wi-Fi
Termination: RP-MMCX
Number of Bands: 2
Antenna Type: Panel
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 2.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KIT PANEL ANT 7X6 12DBI RMMCX, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Applications: Wi-Fi, Termination: RP-MMCX, Number of Bands: 2, Antenna Type: Panel, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 2.5GHz, RF Family/Standard: WiFi.