DCK-3R3D224 Elna America
DC_DCKe.pdf
Виробник: Elna America
Description: CAP 220MF -20% +80% 3.3V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Coin, Thin Terminals - Same Sides
Size / Dimension: 0.268" Dia (6.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination: SMD (SMT) Tabs
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 mF
Voltage - Rated: 3.3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 220MF -20% +80% 3.3V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Coin, Thin Terminals - Same Sides, Size / Dimension: 0.268" Dia (6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination: SMD (SMT) Tabs, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 220 mF, Voltage - Rated: 3.3 V.
Інші пропозиції DCK-3R3D224
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCK-3R3D224 DCK-3R3D224 Виробник : Elna DC_DCK-1713840.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors SMT 3.3V 0.22F