Продукція > ELNA > DCK-3R3E224U-E
DCK-3R3E224U-E Elna
DC_DCK-1713840.pdf
Виробник: Elna
Supercapacitors / Ultracapacitors
на замовлення 286 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 220MF -20% +80% 3.3V SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Coin, Wide Terminals - Same Sides, Size / Dimension: 0.268" Dia (6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination: SMD (SMT) Tabs, ESR (Equivalent Series Resistance): 200Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 220 mF, Voltage - Rated: 3.3 V.
Інші пропозиції DCK-3R3E224U-E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DCK-3R3E224U-E DCK-3R3E224U-E Виробник : Elna America DC_DCKe.pdf Description: CAP 220MF -20% +80% 3.3V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Coin, Wide Terminals - Same Sides
Size / Dimension: 0.268" Dia (6.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination: SMD (SMT) Tabs
ESR (Equivalent Series Resistance): 200Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 220 mF
Voltage - Rated: 3.3 V