DCM181320V1-103NHF
DCM181320V1-103NHF ITG Electronics, Inc.
89ad702b1ee3b242e2ada62efc64c0f0.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: CMC 10MH 700MA 2LN THROUGH HOLE
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.728" L x 0.531" W (18.50mm x 13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Height (Max): 0.807" (20.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 700mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz
Написати відгук
Description: CMC 10MH 700MA 2LN THROUGH HOLE, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.728" L x 0.531" W (18.50mm x 13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Height (Max): 0.807" (20.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 700mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 10 mH @ 10 kHz.