DCM181320V1-701NHF
DCM181320V1-701NHF ITG Electronics, Inc.
89ad702b1ee3b242e2ada62efc64c0f0.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 700uH, 30%, 27 mOhm DCR
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.728" L x 0.531" W (18.50mm x 13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Height (Max): 0.807" (20.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 27mOhm
Inductance @ Frequency: 700 µH @ 10 kHz
Написати відгук
Description: 700uH, 30%, 27 mOhm DCR, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.728" L x 0.531" W (18.50mm x 13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Height (Max): 0.807" (20.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 27mOhm, Inductance @ Frequency: 700 µH @ 10 kHz.