DCM181713H-682NHF
DCM181713H-682NHF ITG Electronics, Inc.
DCM181713H_Series_rev_A__ITG_131011.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: CMC 6.8MH 1.2A 2LN THROUGH HOLE
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.689" W (18.00mm x 17.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Height (Max): 0.512" (13.00mm)
Current Rating (Max): 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 280mOhm
Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 10 kHz
Написати відгук
Description: CMC 6.8MH 1.2A 2LN THROUGH HOLE, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.689" W (18.00mm x 17.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Height (Max): 0.512" (13.00mm), Current Rating (Max): 1.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 280mOhm, Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 10 kHz.